Chicco – Shampo për flokë delikatë (0m+)

610 Lekë

(Shampoo senza lacrime)

500ml

Përshkrimi i Produktit

Chicco shampo për flokë pastron me butësi dhe delikatesë flokët e fëmijës suaj dhe lëkurën që nga ditët e para. Nuk shkakton irritim të syve, zbut flokët dhe i lë të lehta për tu krehur. Kjo shampo shplahet me lehtësi dhe respekton pH fiziologjik të lëkurës.

 • Nuk përmban parabene apo fenoksietanol, alkol apo ngjyrues.
 • Nuk përmban sapun
 • I testuar dermatologjikisht
 • Hipoalergjik

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të vogël produkti në dorën tuaj dhe masazhojeni me butësi në flokët e fëmijës. Ideal për përdorim që nga ditët e para pas lindjes.

Firma

Chicco

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

500ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Chicco – Shampo për flokë delikatë (0m+)”

LART