Chicco – Sensitive Multisuperfici

680 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Chicco – Sensitive Multisuperfici

Ideal për pastrimin e të gjitha sipërfaqeve të shtëpisë (kuzhinë, banjë, etj.) dhe të gjitha objektet me të cilat një fëmijë bie në kontakt (karrigia, tavolina e ndërrimit, tavolina e lojës, etj.).Formula është e pasuruar me ekstrakt të çajit jeshil, i cili ka veti antibakteriale.

 • Testuar dermatologjikisht.
 • Asnjë shpëlarje e nevojshme.
 • Bërë me 99% përbërës natyralë, pa ngjyra dhe testuar për nikel, krom dhe kobalt.

Udhëzime mbi përdorimin

Spërkatni produktin mbi sipërfaqen që ka nevojë për pastrim. Përdorni një leckë të thatë ose peshqir  për ta tharë.

Firma

Chicco

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

500ml

anionic surfacants, non-ionic surfacants below 5%, potassium sorbate, sodium benozate

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Chicco – Sensitive Multisuperfici”

LART