Chicco – Sensitive Larës për rroba (0m+)

1,100 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Chicco – Sensitive Larës për rroba (0m+)

Kapsulat për lavatriçe Chicco janë krijuar dhe formuluar për të pastruar rrobat e bebeve me lëkurë sensitive, pa e irrituar atë.

Shumë praktike dhe të lehta për t’u përdorur! Falë kapsulave speciale mund të përdorni sasinë e duhur të detergjentit për larje.

Një dozë e vetme e detergjentit të rrobave Chicco garanton cilësi optimale të larjes. Formula e koncentruar pa ngjyrues, përveç ofrimit të efikasitetit maksimal të larjes edhe në ujë të ftohtë, është e shkëlqyer në temperatura të ulëta. Chicco është zgjidhja miqësore me mjedisin dhe e shkëlqyer për larjen e rrobave duke minimizuar mbetjet.

Detergjenti Chicco për lavatriçe ju lejon të kontrolloni më mirë edhe konsumin: 1 kapsulë për 1 larje.

Produkt i testuar dermatologjikisht, për lëkurë sensitive.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni kapsulën me xhel brenda në lavatriçe dhe më pas shtoni rrobat për të larë. Mos e përdorni në paralarje, në larje me dorë, në rroba të leshta, të mëndafshta. Sapo bie në kontakt me ujin, kapsula me xhel shkrihet duke siguruar pastrim të shkëlqyer pa lënë mbetje në rrobat e fëmijeve me lëkurë delikate.

Firma

Chicco

Mosha

Fëmijë

Forma

Kapsula xhelatinoze

Sasia

16 Kapsula

MEA-COCOATE
PROPYLENE GLYCOL
GLYCERETH-6 COCOATE
GLYCERIN
AQUA
SODIUM LAURETH SULFATE SODIUM
PENTAMETHYLENE PHOSPHONATE
SODIUM DIETHYLENETRIAMINE
PENTAMETHYLENE PHOSPHONATE
DISODIUM PHOSPHONATE
SODIUM STYRENE/ACRYLATES
COPOLYMER SODIUM STYRENE
PARFUM
SUBTILISIN
LIPASE
SODIUM CITRATE
SODIUM FORMATE
SODIUM LAURYL SULFATE
AMYLASE
CELLULASE
PHENOXYETHANOL
DENATONIUM BENZOATE
SODIUM BENZOATE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Chicco – Sensitive Larës për rroba (0m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART