Chicco – Roll On pas pickimit nga mushkonjat

(4 përshtypje mbi produktin)

650 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Chicco Roll On pas pickimit është ideale për të reduktuar ndjesinë e bezdisshme në lëkurë të shkaktuar nga faktorë të jashtëm. Formula natyrale, me ekstrakt Zanthoxylum, një bimë kineze e njohur për vetitë anti-irrituese, indikohet veçanërisht për të zbutur lëkurën delikate të bebes. Jo e yndyrshme. Mentoli ofron një ndjesi freskie.

Udhëzime mbi përdorimin

Hiqni kapakun mbrojtës, masazhoni zonën e prekur dhe mbylleni me kujdes. Nëse është e nevojshme përsëriteni veprimin pas disa minutash.

Nuk përmban amoniak, nuk përmban alkool.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Chicco

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet roll-on

Sasia

10ml

Pështypjet mbi produktin
 • 4.8
  vlerësime
 • 5 Yje
  60%
  4 Yje
  20%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
4 përshtypje për Chicco – Roll On pas pickimit nga mushkonjat
 • (blerës i verifikuar)

  Te gjitha produktet shume cilesore

 • Shume i mire

 • (blerës i verifikuar)

  Shume i mire, e qetson direkt lekuren pas pickimit.

 • (blerës i verifikuar)

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART