Chicco – Pjesë ndërruese për aspiratorin nazal

760 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Gama e produkteve e dedikuar për pastrimin e hundës të fëmijës suaj

Pastrimi i hundës është shumë i rëndësishëm sidomos në fëmijët më të vegjël, të cilët nuk janë në gjendje të shfryjnë hundet vetë. Meqë hundët e bllokuara e bëjnë dhe ushqimin me gji më të vëshirë dhe e ndalon beben nga një gjumë i qetë, është një praktikë e mirë ta mbani hundën të pastër dhe të lirë. Çdo paketim përmban 10 filtra. Çdo filtër është i mbyllur për të qenë më higjenik. Përshtatet mirë me hundët e të vegjëlve.

Firma

Chicco

Mosha

Fëmijë

Forma

Copë

Sasia

10

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Chicco – Pjesë ndërruese për aspiratorin nazal”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART