Chicco – Pastrues i njollave (0m+)

450 Lekë

(Stain Remover)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Thuajini lamtumirë njollave me pastruesin e njollave të Chicco, ideal për rrobat delikate për fëmijë.

Falë formulës speciale me oksigjen aktiv, pastruesi i njollave të rrobave Chicco ndihmon në heqjen e njollave, veçanërisht ato të oksidueshme, të tilla si perimet, domatja dhe frutat.

Pastruesi i njollave për rrobat Chicco është formuluar me përbërës natyralë, pa ngjyrues dhe të vërtetuar nga shoqëria vegane. Një produkt i sigurtë, ideal për pastrimin e rrobave delikate të foshnjës suaj.

 • Formulë hipoalergjike, e testuar për Nikel, Kobalt, Krom.
 • Formulë me 96% përbërës natyralë
Firma

Chicco

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me spray

Sasia

500ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Chicco – Pastrues i njollave (0m+)”

LART

×