Chicco – Pastë Dhëmbësh

(1 përshtypje mbi produktin)

450 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Linja e përkujdesit oral Chicco, shumë delikate, respekton mishin e ndjeshëm të dhëmbëve të më të vegjëlve dhe smaltin e dhëmbëve. Pasta e dhëmbëve Chicco falë prezencës së Xilitolit, ndihmon në parandalimin e kariesit. E studiuar enkas për dhëmbët e parë, formula e saj jo abrazive është ideale për të mos i dëmtuar. Përmban Kalcium dhe fluorur natriumi  (1000 ppm F ¯). Pa konservantë.

Shija mollë-banane është veçanërisht për fëmijët më të vegjël. Ndërsa Shija e luleshtrydhes është ideale për fëmijët më të rritur, mbi 1 vjeç.

 • E rekomanduar nga Shoqata e Dentistëve Italiane.
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Chicco

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Mosha e fëmijës

6m+, 12m+

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Chicco – Pastë Dhëmbësh
 • (blerës i verifikuar)

  Shume e mire!

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART