Chicco – Ngjitëse shumëngjyrëshe kundër mushkonjave

1,350 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Chicco Coloured and Scented Citronella Stickers, Multi-Colour 

Ngjitëset e veçanta dekorative natyrale Chicco janë me ngjyra dhe nëse fërkohen kanë erë qitro dhe eukalipt.

 • Vajrat esencialë me origjinë natyrore janë të mbyllura në mikrokapsula të veçanta që aktivizohen nëse gërvishten, duke lejuar që vajrat të çlirojnë gradualisht aromën e tyre;
 • Janë ngjitëse me ngjyra dhe aroma.
 • Mund ta vendosni në rroba ose karrocë fëmijësh.
 • Kohëzgjatja 4-6 orë në një sipërfaqe prej 1 m.

Udhëzime mbi përdorimin

 1. Hiqni ngjitësin nga mbështetësja;
 2. Vendosni një ose më shumë ngjitëse në rroba , karroca ose objekte afër.
 3. Gërvishteni ngjitësin për të aktivizuar lëshimin e parfumit;
 4. Parfumohet për 4-6 orë në një sipërfaqe prej 1 metër.
0/5 (0 Reviews)
Firma

Chicco

Sasia

12 cope

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Chicco – Ngjitëse shumëngjyrëshe kundër mushkonjave”

LART