Chicco – Natural Sensation Face Cream

850 Lekë

Krem për fytyrën i cili ushqen dhe mbron 24h lëkurën e foshnjave.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Chicco – Natural Sensation Face Cream

Krem për fytyrën i cili ushqen dhe mbron fytyrën gjatë gjithe ditës nga papastërtitë, dhe skuqja nga kontakti.

Ushqen lëkurën, duke mbajtur nivelin e duhur të hidratimit.

 • Mbron 24 orë lëkurën nga agjentët e jashtëm (të ftohtit, era, ndotja, ndryshimet e temperaturës) dhe skuqja nga kontakti (mbetjet e qumështit, pështymën).
 • Ideale edhe për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme.
 • E lë lëkurën të butë dhe të lëmuar që nga përdorimi i parë.
 • Teksturë kremoze e këndshme për t’u aplikuar, përthithet shpejt. Pa yndyrë.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në lëkurë të pastër e të thatë, duke masazhuar derisa të përthithet plotësisht. Ideale për përdorim të përditshëm që në ditët e para.

Firma

Chicco

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Water, Glycine, Inositol, Sodium PCA, Glyceryl Stearate, Cetearyl alcohol, Polyglyceryl-3 Beeswax, Shea Butter, Jojoba Esters, Fragrance, Oil of Rice Brain, Glycerin, Caprylyl Glycol, Myristyl Myristate, Panthenol, C10-30 Cholesterol Esters, Polyglyceryl-6 Distearate, Fructose, Sodium Cetearyl Sulfate, Tocopheryl

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Chicco – Natural Sensation Face Cream”

LART