Chicco – MediBaby Mini Kit Umbilical Cord Dressing

950 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Chicco – MediBaby Mini Kit Umbilical Cord Dressing

Seti MediBaby është i dobishëm për kryerjen e një veshjeje të saktë të kërthizës. Fasha rrjetë lejon që veshja të fiksohet butësisht. Nuk shtrëngon dhe nuk irriton lëkurën, duke lejuar djersitjen. Kompresat sterile me 4 shtresa mbrojtëse, përshtaten me barkun e fëmijës dhe nuk ngjiten në plagë.

 • Përmban 14 tableta sterile dhe 7 fasha me rrjetë
 • Kompresat sterile bëhen më të lehta për t’u përdorur falë një prerjeje qendrore për veshjen e trungut të kërthizës.
 • Fasha elastike ju lejon të rregulloni dhe hiqni veshjen me lehtësi.
 • Nuk e shtrëngon dhe nuk irriton lëkurën, duke lejuar transpirimin normal.
Firma

Chicco

Mosha

Fëmijë

Forma

Copë

Sasia

14, 7

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Chicco – MediBaby Mini Kit Umbilical Cord Dressing”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART