Chicco – Mbajtëse frutash (6m+)

950 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Chicco – Mbajtëse frutash (6m+)

Chicco Fruttino, mbajtëse frutash me një rrjetë të përfshirë, ka një dorezë të butë dhe të përshtatshme, ideale për duart e fëmijëve të vegjël 6 muaj e lart. E përshtatshme për të zbuluar dhe shijuar në mënyrë të sigurt shije dhe tekstura të reja, duke lejuar kalimin përmes rrjetës vetëm të copëzave më të vogla të frutave.

Udhëzime mbi përdorimin

Shumë e lehtë për t’u përdorur: thjesht vendosni frutat dhe perimet në rrjetë dhe shtrëngojeni në bazë.

Paketimi përfshin edhe një rrjete rezervë.

Firma

Chicco

Mosha

6m+

Sasia

1 copë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Chicco – Mbajtëse frutash (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART