Chicco – Mammy Mammy Pregnancy Bra Microfiber

5,000 Lekë

Masa: 4 (C cup)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Chicco – Mammy Mammy Pregnancy Bra Microfiber

Recipetat Chicco Mammy Microfiber janë recipeta elastike mikrofibër të përshtatshme posaçërisht gjatë shtatzanisë.

 • Mbështjell butësisht dhe ndjek zhvillimin e gjirit pa e ngjeshur atë
 • Ofron komoditet dhe mbështetje maksimale
 • Lehtësojnë presionin mbi supet
 • Shiritat anësorë sigurojnë komodite maksimal
 • Përshtatje maksimale
Firma

Chicco

Mosha

Të gjithë

Sasia

1

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Chicco – Mammy Mammy Pregnancy Bra Microfiber”

LART