Chicco – Larës intim

340 Lekë

Baby Moments Intimate Cleanser

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Chicco – Baby Moments Intimate Cleanser

Projektuar posaçërisht për higjenën intime të përditshme të foshnjës. Formula është e pasuruar me ekstrakt kamomili, i njohur për vetitë qetësuese dhe rigjeneruese.

 • Formuluar me 96% të përbërësve me origjinë natyrale, pastruesi intim i linjës Chicco Baby Moments është i pasuruar me calendula dhe ekstrakt kamomili.
 • E testuar për të respektuar ekuilibrin e mukozës intime, ka veprim zbutës dhe rigjenerues në lëkurën e ndjeshme të fëmijëve

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një sasi të vogël produkti në pëllëmbën e dorës dhe aplikojeni me një masazh të lehtë, më pas shpëlajeni.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Chicco

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Chicco – Larës intim”

LART