Chicco – Kunja pambuku për pastrimin e veshëve

(Cotton Buds with eardrum protection)

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Chicco – Cotton Buds with eardrum protection

Produktet e foshnjës Chicco janë me cilësi të lartë dhe jashtëzakonisht të sigurta për fëmijën tuaj. Këto kunja me majë pambuku janë sterile dhe pa mikrobe dhe baktere të dëmshme. Përdornini kunjat për të pastruar gishtat e duarve dhe këmbëve të fëmijës suaj dhe gjithashtu për të aplikuar krem ​​ose vaj në lëkurën e fëmijës suaj.Për më teper këto kunja pambuku  kanë një formë unike për mbrojtjen e daulles së veshit.

 • Kunjat e pambukut Chicco janë të butë dhe fleksibël. Skajet përbëhen nga 100% pambuk.
 • Ideale për higjienën dhe pastrimin e përditshëm.

Udhëzime mbi përdorimin

Kujdes: Një përdorim i pasaktë mund të shkaktojë dëmtime ose infeksione të veshit. Përdorni vetëm në pjesët e jashtme të veshit.

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Chicco

Mosha

Të gjithë

Sasia

60, 90

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Chicco – Kunja pambuku për pastrimin e veshëve”

LART