Chicco – Krem hidratues (0m+)

(1 përshtypje mbi produktin)

520 Lekë

(Crema corpo fluida)

200ml

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Hidraton lëkurën duke e lënë atë të butë dhe të mëndafshtë.

I ofron lëkurës çdo gjë që i duhet për tu hidratuar dhe ushqyer çdo ditë, duke respektuar fiziologjinë e lëkurës delikate të bebit që nga ditët e para pas lindjes.

Përmban qumësht të bajameve të ëmbla me veti zbutëse dhe ushqyese. E dizenjuar specifikisht për lëkurën e të voglit tuaj, tolerohet mjaft mirë dhe nga lëkurat më delikate dhe absorbohet me lehtësi. Zbut, qetëson lëkurat e irrituara dhe i jep elasticitet dhe butësi lëkurës.

 • I testuar klinikisht
 • Pa konservantë
 • Pa parabene
 • Pa alkol dhe ngjyrues
 • I testuar dermatologjikisht për lëkura sensitive
 • Hipoalegjik (i formuluar për të minimizuar rrezikun nga alergjitë)

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të vogël produkti në dorën tuaj dhe masazhojeni me butësi në lëkurën e pastër të fëmijës.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Chicco

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

200ml

Përbërësit
Ethylhexyl Stearate, Oryza Sativa Bran Oil [Oryza Sativa (Rice) Bran Oil], Parfum (Fragrance), Tocopheryl Acetate, Bht.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Chicco – Krem hidratues (0m+)
 • (blerës i verifikuar)

  I domosdoshem, mban te bute lekuren e bebit

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART