Chicco – Korse post-partum

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Chicco – Korse post-partum

Korseja nga Chicco është ideuar për të mbështetur dhe mbajtur zonën e barkut pa u ngjeshur.
Një ndihmë e vlefshme për të lehtësuar rimëkëmbjen e aftësisë fizike duke ndihmuar dhe trupin tuaj.
Formë anatomike për të siguruar lirinë maksimale gjatë lëvizjes.

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Chicco

Mosha

Të gjithë

Sasia

1

Madhësia

4, 5

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Chicco – Korse post-partum”

LART