Chicco – Dezinfektues multi-funksional (0m+)

670 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Dezinfektant i lëngshëm me fuqi të lartë pastruese. Veprim baktericid, fungicid dhe virucid (kundër baktereve, këpurdhave dhe viruseve) për dekontaminimin e plotë të të gjithë objekteve metalike dhe plastike.

Eshtë i dobishëm për larjen e frutave dhe perimeve. Ideal për të gjithë produktet që bien në kontakt me fëmijën si: shishet, bieronët e ushqimit dhe ato gënjeshtar, lojrat, enët dhe masazhuesit e mishrave të dhëmbëve.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Për larjen e fruta perimeve: të hollohet 5% (1 tapë në dozën 2) për çdo litër ujë. Lihet 30 minuta pastaj shpëlahen me ujë të rrjedhshëm.
 • Për biberonat dhe lodrat: të hollohet 2% (1 tapë në dozën 1) për çdo litër ujë. Lihet 60 minuta pastaj shpëlahen me ujë të rrjedhshëm.

Kujdes! Shakton irritim të lëkurës dhe irritim serioz të syve. Mbajeni larg fëmijëve. Përdorni doreza mbrojtëse. Në rast kontakti me lëkurën shplani me sapun dhe ujë të bollshëm.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Chicco

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

1000ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Chicco – Dezinfektues multi-funksional (0m+)”

LART