Chicco – Breast Pads

730 Lekë1,255 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Chicco Breast Pads

Kupetat e gjirit Chicco janë një zgjidhje që i mban gjinjtë të thatë, duke parandaluar rrjedhjen e qumështit.

 • Material antibakterial, super absorbues, ruan higjenën dhe nuk e irriton lëkurën.
 • Dizajn unik, me formë të hollë e të konturuar në trupin tuaj për një përshtatje natyrale dhe diskrete.
 • Ofrojnë rehati, siguri dhe delikatesë maksimale për lëkurën e gjirit.
 • Veprojnë si një mburojë mbrojtëse për të mbrojtur veshjet nga njollat e rrjedhjes së qumështit.
 • Dermatolgjikisht e testuar.

Udhëzime mbi përdorimin

Ndërroni kupetat pas çdo ushqyerje për pastërti dhe rehati gjatë gjithë ditës.

Info. Shtesë

Firma

Chicco

Mosha

Të gjithë

Sasia

30 copë, 60 copë

Designed with super-absorbent micro-pearls

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Chicco – Breast Pads”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART