Chicco – Baby Protection Laundry Additive (0+)

960 Lekë

Detergjent për pastrimin e rrobave për fëmijë (0+)

Përshkrimi i Produktit

Chicco Baby Protection Laundry Additive (0+)

Laundry Additive është një larës higjenizues shtesë me oksigjen aktiv, që përdoret krahas detergjentëve normalë.

 • Ndihmon për të hequr mikrobet, bakteret dhe njollat ​​më kokëforta.
 • Zbut rrobat pa irrituar lëkurën e fëmijës.
 • Formulë e butë në pëlhura dhe efektive për larje me dorë dhe në temperaturë të ulët.
 • Minimizon rrezikun ndaj alergjive.
 • Është i përshtatshëm për larjen e të gjithë familjes, nga fëmijët tek të rriturit.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Larja në lavatriçe – Shtoni 100 ml (3 kapakë) produkt.
 • Larja me dorë – Shtoni 100 ml (3 kapakë) në 10 litra ujë dhe shtoni dozën e zakonshme të detergjentit.
 • Si para-trajtim ose për njollat ​​shumë kokëforta –Aplikojeni direkt në njollë përpara se të lani dhe më pas lajeni si zakonisht.
Firma

Chicco

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

2L

5%-15% oxygen-based bleaching agents,<5% non-ionic surfactans, perfumes (HEXYL CINNAMAL)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Chicco – Baby Protection Laundry Additive (0+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART