Chicco – Baby Moments Rich Cream (0m+)

700 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Chicco Baby Moments Rich Cream

Kremi Baby Moments Rich Cream rekomandohet për foshnja të moshës 0m+.

Përmban gjalpë Shea, vitaminë E, panthenol dhe vajra të çmuar të pasur me Omega-3. I përshtatshëm për lëkurë të thatë, ushqen thellësisht lëkurën delikate dhe të ndjeshme të foshnjës suaj.

I formuluar me 85% përbërës me prejardhje bimore, kremi i pasur Chicco nga linja Baby Moments është ideal për të ushqyer thellësisht lëkurën delikate të foshnjave, veçanërisht i përshtatshëm për lëkurën e thatë.

I testuar dermatologjikisht.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni kremin në lëkurë të pastër dhe të thatë dhe masazhojeni butësisht derisa të përthithet plotësisht.

Shmangni kontaktin me sytë.

Firma

Chicco

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

100ml

Contains shea butter, vitamin E, panthenol and precious oils enriched with Omega-3.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Chicco – Baby Moments Rich Cream (0m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART