Chicco – Baby Moments Bar Soap

530 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Chicco Baby Moments Bar Soap

Pastron dhe hidraton butësisht lëkurën e ndjeshme të foshnjës. Përbëhet nga 81% përbërës me origjinë bimore.
I pasuruar me glicerinë vegjetale, siguron një veprim zbutës dhe zbut lëkurën e të vegjëlve.

 • Projektuar për higjienën e përditshme dhe për lëkurën delikate të fëmijëve.
 • Testuar dermatologjikisht në lëkurë të ndjeshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Lagni trupin dhe fytyrën e bebes suaj me ujë të ngrohtë. Shkumojeni sapunin në duart tuaja të lagura dhe aplikojeni shkumën në lëkurën e bebes duke e larë butësisht. Shplajeni me kujdes.

Firma

Chicco

Mosha

0m+

Forma

Sapun

Sasia

100gr

Parabens Free, sodium lauryl sulfate (SLS), sodium laureth sulfate (SLES) Free, Alcohol Free, Dyes Free, Hypoallergenic (formulated to minimise the risk of skin allergies).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Chicco – Baby Moments Bar Soap”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART