Chicco – Aparat portabël kundër mushkonjave

1,630 Lekë

In stock

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Anti Mosquito Device

Aparati kundër mushkonjave Chicco vepron përmes ultratingujve të cilat i bezdisin mushkonjat, por që nuk shkaktojnë efekte të padëshiruara tek njerëzit. Veçanërisht i përshtatshëm për jetën në natyrë, është i pajisur me një kapëse praktike për t’u lidhur në karrocë ose karrocë fëmijësh. Punon me një bateri alkaline 1.5 V dhe ka një kohëzgjatje prej rreth 100 orë.

 • Me një kapëse praktike për ta mbajtur gjithmonë me vete në shtëpi.
 • Pajisje pa zhurmë  dhe ekologjike

Përmban: 1 Aparat portativ + 1 bateri

Firma

Chicco

Sasia

1 copë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Chicco – Aparat portabël kundër mushkonjave”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART