Chicco – Aparat Kundër Mushkonjave (0m+)

1,980 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Anti Mosquito Device

Teknologjia e ultratingullit punon për të larguar mushkonjat me teknologjinë e tyre unike të lëshimit të valëve me frekuencë të lartë, të cilat rezultojnë të jenë të dëmshme për to. Projektuar posaçërisht për bebe 0 muajsh e lart.

 • Teknologjia e ultratingujve: Aparati Chicco është projektuar me teknologjinë e ultratingujve, e cila largon  mushkonjat të jetojnë ndërsa është e ndezur.
 • Mbrojtja nga mushkonjat: Mbron të voglin tuaj nga mushkonjat që mund të bartin infeksione të tilla si malaria. Imuniteti i foshnjës është ende i ulët, duke e bërë të nevojshme që ju të kujdeseni për ta nga këto mbartës.
 • Delikate: Edhe pse funksionon me teknologjinë ultrasonike, nuk e dëmton fëmijën tuaj dhe vepron ashpër vetëm te mushkonjat, duke i siguruar mbrojtje të plotë bebit tuaj.
 • I sigurt për fëmijët: Mjeti kundër mushkonjave nuk i bën dëm fëmijës suaj dhe është prodhuar për ta mbajtur fëmijën tuaj larg kimikateve të ndryshme që vijnë me repelentë të lëngshëm.
 • Pa zhurmë: Punon absolutisht pa zë. Nuk do të shqetësojë gjumin e foshnjës tuaj.
  Pa aditivë: Nuk do të ketë tymra, erë dhe kimikate pasi të gjithë këta elementë mund të ndikojnë tek foshnja juaj.
Firma

Chicco

Sasia

1 copë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Chicco – Aparat Kundër Mushkonjave (0m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART