- 30%

Cetaphil – Redness Control Moisturising Night Cream

Original price was: 3,500 Lekë.Current price is: 2,450 Lekë.

Krem hidratues nate  me bazë acidi hialuronik ideale për fytyra normale, të thata dhe sensitive.

Përshkrimi i Produktit

Cetaphil – Redness Control Moisturising Night Cream

Krem hidratues fytyre nate me përmbajtje ACIDI HIALURONIK i rekomanduar  për lëkurë normale, të thatë, shumë të thatë dhe të ndjeshme.

 • Hidraton dhe ushqen butësisht lëkurën.
 • Formula me acid hialuronik, ekstrakt ulliri, vitamina E, A, C siguron hidratimin e menjëhershëm dhe ushqimin e thellë dhe afatgjatë për lëkurën gjatë gjithë natës, duke e mbrojtur atë nga tharja për 24 orë.
 • Lufton shenjat e lëkurës sensitive: skuqja, irritimi, thatësia dhe dobësimi i barrierës mbrojtëse të lëkurës.
 • Nuk bllokon poret.
 • I testuar dermatologjikisht.
 • Efektiviteti i vërtetuar klinikisht.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni kremin e natës Cetaphil Redness Control Moisturising Night Cream cdo natë para gjumit për një lëkurë më të butë, shëndetshme dhe rifreskuar.

 

Firma

Cetaphile

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive, E thatë, Normale

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Propanediol, Pentylene Glycol, Helianthus Annuus Seed Oil, Sorbitol, Dimethicone, Butyrospermum Parkii Butter, Cetearyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Tocopheryl Acetate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Allantoin, Bht, Caffeine, Caprylyl Glycol, Ceramide Np, Ceteareth-20, Cetyl Alcohol, Citric Acid, Dipotassium Glycyrrhizate, Disodium Edta, Disodium Ethylene Dicocamide Peg-15 Disulfate, Glyceryl Stearate Citrate, Niacinamide, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum . FIL.1287.V00

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Cetaphil – Redness Control Moisturising Night Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART