- 30%

Cetaphil – Pro SpotControl Mattifying Moisturizer (SPF 30)

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 2,940 Lekë.Current price is: 2,058 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Cetaphil – Pro SpotControl Mattifying Moisturizer SPF 30

Cetaphil PRO SpotControl Mattifying Moisturizer SPF 30 është një hidratues i veçantë për lëkurën me tendencë akneike. Qetëson lëkurën dhe mbron nga rrezatimi UV.

 • Thith sebumin e tepërt dhe redukton shkëlqimin dhe papastërtitë
 • Ushqen dhe qetëson me ekstraktin e rrënjës së jamballit dhe alantoinën
 • Mbron nga rrezatimi UV (SPF 30)
 • Asistencë optimale për terapinë dermatologjike të akneve
 • Jo komedogjen, pa aroma

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni çdo ditë pas pastrimit të fytyrës.

Firma

Cetaphile

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

120ml

SPF

30

Aqua, Octocrylene, isopropyl lauroyl sarcosinates, glycerol, Ethylhexyl Salicylate, dimethicone, butyl methoxydibenzoylmethane, Diisopropyl Sebacate, silica, polymethyl methacrylates, sucrose tristearate, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Pentylene Glycol, Polysorbate 61, allantoin, Caprylyl Glycol, carbomer, dimethiconol, Disodium Edta , Glycyrrhetinic Acid, hydroxypalmitoyl sphinganines, panthenol, phenoxyethanol, potassium sorbate, Sodium stearoyl Glutamate, Tocopheryl Acetate, triethanolamine, xanthan gum, Zinc Gluconate.

Pështypjet mbi produktin
 • 4
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  200%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Cetaphil – Pro SpotControl Mattifying Moisturizer (SPF 30)
 • Roland D.

  Mezi pres ta porosis perseri

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART