- 30%

Cetaphil – PRO AD Derma Skin Restoring Wash

Original price was: 2,500 Lekë.Current price is: 1,750 Lekë.

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Cetaphil PRO – AD Derma Skin Restoring Wash

Një larës trupi i butë, pa sapun, me shkumë të lehtë; klinikisht i provuar për të pastruar, hidratuar dhe qetësuar lëkurën e thatë dhe të skuqur.

 • Teknologjia FilaggrinTM ndihmon në rritjen dhe ruajtjen e lagështirës në lëkurë duke e mbajtur të hidratuar atë
 • Teknologjia Miracare jep vajra ushqyes dhe hidratim afatgjatë
 • Hipoalergjike
 • Pa aroma
 • Pa paraben

Udhëzime mbi përdorimin

Masazhoni butësisht në shkumë dhe shmangni fërkimin e lëkurës. Shpëlajeni dhe thajeni butësisht lëkurën.

Firma

Cetaphile

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

295ml

Aqua, Sodium Trideceth Sulfate, Butyrospermum Parkii Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Glycerin, Sodium Lauroamphoacetate, Sodium Chloride, Cocamide MEA, Citric Acid, Tocopheryl Acetate, Sodium PCA, Niacinamide Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, Potassium Sorbate, Allantoin, Disodium EDTA, Arginine

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Cetaphil – PRO AD Derma Skin Restoring Wash”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART