- 30%

Cetaphil – PRO AD Derma Skin Restoring Body Moisturizer

1,680 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Cetaphil – PRO AD Derma Skin Restoring Body Moisturizer

Hidratues i përditshëm i trupit, i lehtë dhe pa yndyrë, qetëson dhe lehtëson thatësinë dhe kruajtjen.

 • Teknologjia FilaggrinTM & Teknologjia Ceramide ndihmojnë në rritjen dhe ruajtjen e hidratimit në lëkurë
 • Ofron hidratim intensiv për të rivendosur barrierën natyrale të lëkurës
 • I përshtatshëm për të sapolindurit deri tek të rriturit
 • Hipoalergjike
 • Pa parfum, paraben dhe steroid.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni menjëherë pas larjes, ndërsa lëkura është ende pak e lagur, Aplikojeni përsëri sa herë që lëkura ndihet e thatë ose sa herë që nevojitet.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Cetaphile

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

295ml

Aqua/ Glycerin/ Caprylic/capric Triglyceride/ Helianthus Annuus Seed Oil/ Pentylene Glycol/ Butyrospermum Parkll Butter/ Cyclopentasiloxane/ Cetearyl Alcohol/ Sorbitol/ Behenyl Alcohol/ Glyceryl Stearate/ Allantoin/ Arginine/ Caprylyl Glycol/ Ceteareth-20/ Cetyl Alcohol/ Citric Acid/ Dimenthiconol/ Disodium Edta/ Disodium Ethylene Dicocamide Peg-15 Disulfate/ Glyceryl Stearate Citrate/ Hydroxypalmitoyl Sphinganine/ Niacinamide/ Panthenol/ Sodium Hyaluronate/ Sodium PCA/ Sodium Polyacrylate/ Tocopheryl Acetate

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Cetaphil – PRO AD Derma Skin Restoring Body Moisturizer”

LART