- 30%

Cetaphil – Moisturizing Night Cream

Original price was: 3,030 Lekë.Current price is: 2,121 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Cetaphil  Moisturizing Night Cream 

Kremi hidratues i natës Cetaphil është një krem  nate që zbut dhe rimbush lëkurën gjatë gjumit. Formula kremoze përmban acid hialuronik dhe ekstrakt ulliri, si dhe një kompleks vitaminash E, A dhe C.

Si rezultat,  siguron hidratim dhe ushqim intensiv gjatë natës për lëkurën, duke e mbajtur atë të rehatshme dhe të mbrojtur nga thatësia deri në 24 orë. Formula e pasur, jo e yndyrshme siguron që lëkura të zgjohet e butë, e lëmuar dhe rrezatuese, e hidratuar dhe e rimbushur në mënyrë perfekte, gati për ditën e ardhshme.

 • I përshtatshëm për  lëkurë normale në të thatë, duke përfshirë edhe lëkurën e ndjeshme.
  Siguron hidratim intensiv dhe afatgjatë, ruan nivelet e lagështisë së lëkurës, ofron përfitime antioksiduese, jo komedogjen, hipoalergjik, i testuar dermatologjikisht.
 • Formuluar pa: parfum, paraben.

Udhëzime mbi përdorimin 

Aplikoni kremin hidratues të natës Cetaphil në lëkurën e pastër dhe të thatë të fytyrës dhe qafës, më pas masazhoni butësisht për të stimuluar përthithjen.

Firma

Cetaphile

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive, E thatë, Normale

Forma

Vazo

Sasia

48ml

Water, Hydrogenated Polydecene, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, Glycerin, Butylene Glycol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Cyclopentasiloxane, Marrubium Vulgare Extract, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Phospholipids, Isopropyl Lauroyl Sarcosinate, Cetearyl Alcohol, Sodium Polyacrylate, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Polymethylsilsesquioxane, Isohexadecane, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cetearyl Methicone, Phenoxyethanol, PEG-40 Stearate, Stearteth-2, Stearteth-21, Retinyl Palmitate, Linoleic Acid, Lycopene.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Cetaphil – Moisturizing Night Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART