- 30%

Cetaphil – Moisturizing Body Lotion

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,800 Lekë.Current price is: 1,260 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Cetaphil – Moisturizing Body Lotion

Një locion trupi qetësues dhe hidratues i krijuar posaçërisht për lëkura shumë të thatë me tendence per kruajtje.
Teknologjia e patentuar përmban agjentë hidratues natyralë me substanca nga filaggrini, ceramidebaza dhe niacinamidi (vitamina B3).
Locion kremoz që përthithet shpejt.

Locioni hidratues Cetaphil Pro Itch Control është afatgjatë dhe e bën lëkurën të butë dhe të lëmuar.

 • Hidratim që zgjat 24 orë
 • E vërtetuar klinikisht për qetësimin e lëkurës me dermatit atopik
 • Lehtëson kruajtjen dhe redukton skuqjen dhe acarimin
 • Hidraton dhe ndihmon lëkurën të qëndrojë e bute falë kombinimit special të teknologjisë ceramide5 dhe Filaggrin.
 • Pa aroma dhe pa paraben

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni locionin hidratues duke masazhuar butësisht.
Përdoreni atë sa herë të jetë e nevojshme ose sipas udhëzimeve nga dermatologu juaj.

Firma

Cetaphile

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

460ml

AQUA, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, PENTYLENE GLYCOL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, CYCLOPENTASILOXANE, CETEARYL ALCOHOL, SORBITOL, BEHENYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, ALLANTOIN, ARGININE, CAPRYLYL GLYCOL, CETEARETH-20, CETYL ALCOHOL, CITRIC ACID, DIMETHICONOL, DISODIUM EDTA, DISODIUM ETHYLENE DICOCAMIDE PEG-15 DISULFATE, GLYCERYL STEARATE CITRATE, HYDROXYPALMITOYL SPHINGANINE, NIACINAMIDE, PANTHENOL, SODIUM HYALURONATE, SODIUM PCA, SODIUM POLYACRYLATE, TOCOPHERYL ACETATE. FIL 0489.V00

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  200%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Cetaphil – Moisturizing Body Lotion
 • Berna G. (blerës i verifikuar)

  Super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART