- 30%

Cetaphil – Moisturizing Body Cream

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,900 Lekë.Current price is: 1,330 Lekë.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Cetaphil – Moisturizing Body Cream

Cetaphil Body Cream është një hidratues i shkëlqyer për ju dhe familjen tuaj. Formula përmban zbutës dhe hidratues me fuqi shtesë që lidhin ujin me lëkurën, duke parandaluar humbjen e lagështirës dhe duke siguruar hidratim afatgjatë.

 • Teknologjia Moisture Lock për të përmirësuar hidratimin e lëkurës që nga dita e parë
 • Hidratim dhe mbrojtje intensive e provuar klinikisht për 24 orë
 • Përthithet menjëherë dhe e lë lëkurën të lëmuar dhe elastike

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni sa herë të jetë e nevojshme ose siç udhëzohet nga mjeku.
Firma

Cetaphile

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

100ml

Water, Glycerin, Petrolatum, Dicaprylyl Ether, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, PEG-30 Stearate, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Dimethiconol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Propylene Glycol, Disodium EDTA, Carbomer, Sodium Hydroxide

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  200%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Cetaphil – Moisturizing Body Cream
 • Roland D.

  Super produkt.ta le trupin shuum te bute

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART