- 30%

Cetaphil – Facial Cleanser, Normal to Oily Skin

1,064 Lekë

Për lëkura mikse në të yndyrshme, të ndjeshme.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Cetaphil – Facial Cleanser, Normal to Oily Skin

Formulë delikate në formë shkume, pastron thellësisht dhe minimizon pamjen e poreve pa e zhveshur lëkurën nga lagështia natyrale.

 • Projektuar me një përzierje niacinamide (vitaminë B3), panthenol (vitaminë B5) dhe glicerinë hidratuese të mbështetur nga dermatologët për të përmirësuar elasticitetin e lëkurës së ndjeshme.
 • E provuar klinikisht për pastrim të thellë, heq në mënyrë efektive papastërtitë, vajrat e tepërta dhe grimin pa e lënë lëkurën të thatë.
 • E vërtetuar klinikisht se largon 94% të papastërtive.
 • I testuar nga dermatologu dhe i provuar klinikisht se është i butë me lëkurën e ndjeshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni ne fytyre te lagur në mëngjes dhe në mbrëmje.

Firma

Cetaphile

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

236ml

Water, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Cocoamphoacetate, Panthenol, Niacinamide, Pantolactone, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Benzoate, Masking Fragrance, Sodium Chloride, Citric Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Cetaphil – Facial Cleanser, Normal to Oily Skin”

LART