- 30%

Cetaphil – Facial Cleanser, Combination to Oily Skin

(1 përshtypje mbi produktin)

1,400 Lekë

Për lëkura mikse në të yndyrshme, të ndjeshme.

Përshkrimi i Produktit

Cetaphil – Facial Cleanser, Combination to Oily Skin

Formulë delikate në formë shkume, pastron thellësisht dhe minimizon pamjen e poreve pa e zhveshur lëkurën nga lagështia natyrale.

 • Projektuar me një përzierje niacinamide (vitaminë B3), panthenol (vitaminë B5) dhe glicerinë hidratuese të mbështetur nga dermatologët për të përmirësuar elasticitetin e lëkurës së ndjeshme.
 • E provuar klinikisht për pastrim të thellë, heq në mënyrë efektive papastërtitë, vajrat e tepërta dhe grimin pa e lënë lëkurën të thatë.
 • E vërtetuar klinikisht se largon 94% të papastërtive.
 • I testuar nga dermatologu dhe i provuar klinikisht se është i butë me lëkurën e ndjeshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni ne fytyre te lagur në mëngjes dhe në mbrëmje.

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

236ml

Water, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Cocoamphoacetate, Panthenol, Niacinamide, Pantolactone, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Benzoate, Masking Fragrance, Sodium Chloride, Citric Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Cetaphil – Facial Cleanser, Combination to Oily Skin
 • Melisa D.

  Super i mire sapo e porosita, u bera 1 vit qe e perdor, super e kenaqur

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART