- 30%

Cetaphil – Daily Facial Moisturizer

2,100 Lekë

Krem hidratues i përshtatshme për lëkurë të thatë, extra të thatë dhe sensitive.

Përshkrimi i Produktit

Cetaphil Daily Facial Moisturizer

Krem hidratues i krijuar posaçërisht për kujdesin e lëkurës së fytyrës vecanërisht lëkurave të thata, shumë të thata dhe sensitive. Acidi hialuronik i përfshirë në formulë dhe një kompleks përbërësish që lidhin fort ujin në lëkurë i sigurojnë asaj hidratim afatgjatë dhe intensiv.

 • I zhvilluar në bazë të acidit hialuronik duke siguruar hidratim e thellë dhe afatgjatë të lëkurës për 24 orë.
 • Kremi ultra i lehtë dhe jo i yndyrshëm, përthithet shpejt duke e mbajtur lëkurën të hidratuar gjatë gjithë ditës.
 • E përkryer si baze makeupi.
 • Lufton shenjat e lëkurës sensitive: skuqje, irritim, thatësi dhe dobësim i barrierës mbrojtëse të lëkurës.
 • Nuk mbyll poret.
 • I testuar dermatologjikisht dhe  klinikisht.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni kremin hidratues pas pastrimit të fytyrës me larës për të mbajtur të hidratuar lëkurën.

Firma

Cetaphile

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive, E thatë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

88ml

Aqua, Dicaprylyl Carbonate, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Hydroxyethyl Urea, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Erythritol, Glycine Soja Oil, Homarine Hcl, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Sodium Pca, Tocopherol. FIL.1407.V00

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Cetaphil – Daily Facial Moisturizer”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART