- 30%

Cetaphil – 24h intense moisturizing cream

1,960 Lekë

Për fytyrën dhe trupin

Përshkrimi i Produktit

Cetaphil – 24h intense moisturizing cream

Krem i krijuar posaçërisht për mbrojtjen dhe hidratimin e menjëhershëm dhe afatgjatë të lëkurës shumë të thatë dhe të ndjeshme.

 • Ofron hidratim intensiv dhe afatgjatë për 24 orë.
 • Kujdesi kompleks hidratues ERC5 për lëkurën e thatë nuk lë një ndjenjë yndyre dhe e mban lëkurën të hidratuar.
 • I testuar dermatologjikisht dhe i provuar klinikisht që është i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme

Jo komedogjen, pa aroma dhe pa paraben

Udhëzime mbi përdorimin

Përdorimi i përditshëm i kremit hidratues intensiv Cetaphil 24H siguron hidratim optimal. Aplikoni një sasi të bollshme në lëkurën e thatë sa herë që është e nevojshme.

Firma

Cetaphile

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

220ml

Water, glycerin, hydrogenated polyisobutene, cetearyl alcohol, shea butter, cyclopentasiloxane, macadamia seed oil integrifolia, tocopheryl acetate, acrylates / C10-30 alkyl crospolymer acrylate, benzyl alcohol, ceteareth-20, citric acid, dimethicol, panthenol, phenoxyethanol, sodium hydroxide, sodium PCA, sodium polyacrylate, stearoxytrimethylsilane, stearyl alcohol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Cetaphil – 24h intense moisturizing cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART