Zbritje

CeraVe – Reparative Hand Cream

1,040 Lekë1,520 Lekë

Një krem hidratues i thellë, riparues për duar të thata dhe të ashpra, i pasur me 3 ceramide thelbësore për të ndihmuar në mbrojtjen e barrierës natyrale të lëkurës.

Përshkrimi i Produktit

CeraVe Reparative Hand Cream

Një krem riparues duarsh për duar të thata dhe të ashpra. Formuluar posaçërisht për duar shumë të thata, të ashpra dhe të çara. Kremi riparues i duarve CeraVe është një formulë jo e yndyrshme që hidraton thellësisht duart e thata, të plasaritura dhe ndihmon në mbrojtjen e barrierës së lëkurës.

Me 3 ceramide natyrale dhe Acid Hyaluronik të cilat janë thelbësore për të mbështetur barrierën e lëkurës dhe për të mbajtur lagështinë.

Teknologjia e patentuar e shpërndarjes MVE® për të ndihmuar në rimbushjen e ceramideve dhe për të ofruar hidratim të kontrolluar dhe afatgjatë.

 • I përshtatshëm për lëkurë të thatë
 • Hidraton dhe ruan barrierën mbrojtëse të lëkurës
 • Formula e pasur bllokon lagështinë për hidratim 24 orë
 • Pa aromë dhe hipoalergjik
 • Me 3 ceramide thelbësore për të mbrojtur pengesën natyrale të lëkurës

Udhëzime mbi përdorimin 

Aplikoni sa herë të jetë e nevojshme në duar.

Info. Shtesë

Firma

CeraVe

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml, 100ml

Aqua / Water, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Ceteareth-20, Petrolatum, Behentrimonium Methosulfate, Carbomer, Ceramide Ap, Ceramide Eop, Ceramide Np, Cholestorol, Dimethicone, Dipotassium Phosphate, Disodium Edta, Ethlhexylglycern, Phenoxyethanol, Phytosphingosine, Potassium Phosphate, Sodium Hylaronate, Sodium Lauroyl Lactylate, Tocopherol, Xanthum Gum

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “CeraVe – Reparative Hand Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART