- 20%

CeraVe – Hydrating Micellar Water

Original price was: 1,930 Lekë.Current price is: 1,544 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

CeraVe Hydrating Micellar Water

Uji micellar hidratues CeraVe është një mënyrë ultra e butë për të hequr make up nga zona e syve, yndyrën e tepërt dhe papastërtitë pa pasur nevojë për shpëlarje. Uji micelar përmban një përzierje ushqyese të ceramideve dhe niacinamideve. Ai rikthen dhe ruan barrierën e lëkurës suaj.

Uji micellar eshte i testuar oftalmologjikisht është gjithashtu mjaft i butë për t’u përdorur rreth zonës së ndjeshme të syve.

 • Formula 3 në 1 pastron, hidraton dhe heq make up.
 • I testuar oftalmologjikisht, i përshtatshëm për sy të ndjeshëm
 • Jo komedogjen, pa aromatizues

Udhëzime mbi perdorimin

Fillimisht tundeni mirë ujin micellar duke përdorur më pas një pambuk.

Për të hequr make up rreth syve – Mbajeni pambukun mbi sy të mbyllur për disa sekonda, më pas fshijeni butësisht pa fërkim të ashpër.

Për të pastruar lëkurën dhe për të hequr make up në fytyrë – Fshijeni butësisht fytyrën me një pambuk derisa të largohet plotësisht make up dhe papastërtitë. Nuk ka nevojë për shpëlarje.

Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje.

Firma

CeraVe

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

296ml

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, HEXYLENE GLYCOL, BHT, CERAMIDE NP, CERAMIDE AP, CERAMIDE EOP, CARBOMER, NIACINAMIDE, SODIUM, LAUROYL LACTYLATE, CHOLESTEROL, PHENOXYETHANOL, POLOXAMER 184, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, DISODIUM EDTA, PHYTOSPHINGOSINE, XANTHAN GUM, POLYAMINOPROPYL BIGUANIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “CeraVe – Hydrating Micellar Water”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART