- 20%

CeraVe – CeraVe SA Renewing Foot Cream

Original price was: 1,660 Lekë.Current price is: 1,328 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

CeraVe SA Renewing Foot Cream

CeraVe SA Renewing Foot Cream hidraton në mënyrë efektive dhe ndihmon në mbrojtjen e barrierës natyrale të lëkurës së këmbëve. Ky krem që përthithet shpejt, jo i yndyrshëm, me 3 ceramide thelbësore dhe acid hialuronik, eksfolion dhe hidraton këmbët jashtëzakonisht të thata dhe të vrazhda për të lëmuar dhe përmirësuar strukturën e lëkurës së dëmtuar.

 • Kremi është pa aromë dhe i testuar ndaj alergjive.
 • Eksfolion
 • Zbut

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni aq shpesh sa ju nevojitet.

Firma

CeraVe

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

88ml

Aqua/Water, Glycerin, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Glyceryl Stearate Se, Cetearyl Alcohol, Niacinamide, Cetyl Alcohol, Ammonium Lactate, Triethanolamine, Salicylic Acid, Behentrimonium Methosulfate, Peg-100 Stearate, Phenoxyethanol, Dimethicone, Sodium Lauroyl Lactylate, Disodium Edta, Ceramide Np, Ceramide Ap, Phytosphingosine, Cholesterol, Xanthan Gum, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Sodium Hyaluronate, Ceramide Eop

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “CeraVe – CeraVe SA Renewing Foot Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART