- 20%

CeraVe- AM Facial Moisturising Lotion (SPF 30)

1,848 Lekë

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

CeraVe AM Facial Moisturising Lotion (SPF 25)

Një locion fytyre i lehtë, hidratues me SPF 30, për hidratim gjatë gjithë ditës për lëkurë normale në të thatë.

Formuluar në mënyrë specifike për të hidratuar lëkurën e ndjeshme që është normale në të thatë dhe e ekspozuar ndaj rrezeve UV.

SPF 25 siguron mbrojtje kundër rrezeve UVA dhe UVB ndërsa formula hidraton dhe ndihmon në ruajtjen dhe mbrojtjen e barrierës së lëkurës së fytyrës.

Me 3 ceramide natyrale dhe Acid Hialuronik të cilat janë thelbësore për të mbështetur barrierën e lëkurës dhe për të mbajtur lagështinë. Përdor teknologjinë e patentuar të shpërndarjes MVE® për të ndihmuar në rimbushjen e ceramideve dhe për të ofruar hidratim të kontrolluar dhe afatgjatë.

 • I përshtatshëm për lëkurë normale në të thatë.
 • Hidraton dhe ruan barrierën mbrojtëse të lëkurës.
 • Formula e lehtë me mbrojtje nga rrezet ultraviolet mbron lagështinë për hidratim 24 orë.
 • Pa aromë dhe jo komedogjen.
 • Me 3 ceramide thelbësore për të mbrojtur barrierën natyrale të lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin 

Aplikojeni në fytyrë dhe qafë në mëngjes.

Firma

CeraVe

Mosha

Të gjithë

Forma

tubet me aplikator

Sasia

52ml

SPF

30

Aqua/Water, Homosalate, Glycerin, Octocrylene, Ethylhexyl Salicylate, Niacinamide, Silica, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Peg-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol, Stearic Acid, Behentromonium Methosulfate, Capryl Glycol, Palmitic Acid, Ammonium Polycryloyldimethyl Tuarate, Xanthan Gum, Disodium Edta, Tocopherol, Sodium Lauroyl Lactylate, Myristic Acid, Sodium Hyaluronate, Ceramide Np, Ceramide Ap, Phytosphingosine, Cholesterol, Cerbomer, Ethylhexylglycerin, Ceramide Eop

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “CeraVe- AM Facial Moisturising Lotion (SPF 30)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART