Centeril H – Krem zbutës kundër hemorroideve

(1 përshtypje mbi produktin)

1,500 Lekë

(Centeril H Soothing Cream)

Përshkrimi i Produktit

Një predispozitëe familjare, një dietë e varfër me fibra që shoqërohet me konstipacion dhe sforcim, një jetë sedentare, shtatzania ose thjesht qëndrimi për një kohë të gjatë në një pozicion janë shkaqet kryesore që favorizojnë shfaqjen e hemorroideve, shqetësim që prek 1 në 4 persona të rritur.

Centeril H®, krem qetësues, përmirëson qarkullimin e gjakut duke ndihmuar në zbutjen e simptomave: dhimbje anale dhe djegie, ënjtje, gjakderdhje të vogël dhe sekrecionet.

Centeril H®, përmban përbërës me origjinë natyrale:

 • Epalina: favorizon përthithjen e përbërësve të tjerë dhe përshpejton procesin e cikatrizimit.
 • Centella asiatica: vepron në indin lidhës duke nxitur shërimin
 • Escina: ka veprim mbrojtës të enëve të gjakut dhe ul enjtjen
 • Hamamelis virginiana: ndihmon rregullimin e tonit muskulor të mureve venoze
 • Oksid zinku dhe mente: ka veprim rrudhës, dermo-protektiv dhe freskues

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni 2-3 herë në ditë në zonën perianale pas një larje të mirë.
Mund të përdoret gjatë shtatzanisë dhe dhënies me gji.

Firma

Errakappa Euroterapici

Mosha

12+

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Centeril H – Krem zbutës kundër hemorroideve
 • .

  E kam marr kete krem sa i vertet esht a mund te me shpjegoj njeri se kam shum djegje kur vendos kremi per gati 1 ore

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART