- 10%

Caudalie – Winter Duo Hand and Nail Cream + Lips Conditioner

(1 përshtypje mbi produktin)

1,224 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Winter Duo Hand and Nail Cream + Lips Conditioner 

Kremi për duart dhe thonjtë + Balsami i buzëve është një paketim i vogël që ofron një dyshe luksoze të produkteve, ideale për hidratimin e duarve dhe buzëve.

 • Kremi luksoz i duarve dhe thonjve Caudalie është një përkujdesje ushqyese dhe anti-oksiduese, me një aromë fantastike.Hidratimi dhe butësia janë të kombinuara në këtë krem ​​anti-oksidues, me tul portokalli, për duar të buta dhe të mbrojtura.
 • Balsami i buzëve është një hidratues dhe antioksidant, i formuluar posaçërisht (99% origjinë natyrale) për tu kujdesur për buzët tuaja të thata dhe të dëmtuara. Ai siguron ushqim, riparim dhe shkëlqim.

0% paraben, 0% fenoksietanol, 0% ngjyrues, 0% vajra minerale.

Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick Roll-On, Tubet

Sasia

30ml, 4.5g

– Caudalie Luxurious Hand and Nail Cream 30ml: Aqua/Water, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Glyceryl Sterate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter Extract, Parfum (Fragrance), Sodium Cetearyl Sulfate, Coco-Caprylate/Caprate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tocopheryl Acetate, Palmitoyl Grape Seed Extract, Limonene, Caprylyl Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Potassium Sorbate, Phytosterols, Linalool, Sodium Hydroxide, Carbomer, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Geraniol, Sodium Carboxymethyl Beta-Glucan, Sorbitan Oleate, Tocopherol, Citral.

– Caudalie Lips Conditioner 4.5g: Carpylic/Capric Triglyceride, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cera Alba/Beeswax/Cire d’abeille, C10-18 Triglycerides, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Cera Carnauba/Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax/Cire de carnauba, Hydrogenated Castor Oil, Parfum (Fragrance), Palmitoyl Grape Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Limonene, Linalool, Leontopodium Alpinum Extract, Geraniol.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Caudalie – Winter Duo Hand and Nail Cream + Lips Conditioner
 • nga ky kit kam provuar vetem kremin,ishte sh hidratues,mezi po pres te provoj dhe balmin.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART