- 10%

Caudalie – Vinosource SOS Intense Moisturizing Cream

3,546 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Vinosource SOS Intense Moisturizing Cream

Ky krem ​​i pasur i butë qetëson edhe lëkurën më të ndjeshme dhe të thatë dhe rivendos hidratimin dhe zhdërvjelltësinë.

Skuqja dhe ngushtësia zhduken duke lënë një ndjesi të menjëhershme rehatie.

Rritja intensive e hidratimit plotëson dhe ngre lëkurën çdo ditë. Mund të përdoret si një trajtim S.O.S për të riparuar dëmet e shkaktuara nga streset e jashtme.

Aroma e freskët dhe delikate, me bazë bimore, kombinon notat e bergamotit, mandarinës, gjetheve të pemës së limonit dhe xhinxherit të freskët.

 • Hidraton intensivisht
 • Qetëson dhe lehtëson ngushtësinë
 • Mbush dhe zbut lëkurën
 • Komoditet afatgjatë

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë dhe qafë, pas serumit tuaj.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

E thatë, Normale

Forma

Vazo

Sasia

50ml

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN*, SQUALANE*, ETHYLHEXYL COCOATE*, ETHYLHEXYL PALMITATE*, CETEARYL ALCOHOL*, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT WATER*, BORAGO OFFICINALIS SEED OIL*, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE*, CETEARYL WHEAT STRAW GLYCOSIDES*, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE*, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT*, VITIS VINIFERA (GRAPE) JUICE*, CRITHMUM MARITIMUM EXTRACT*, SODIUM CARBOXYMETHYL BETA-GLUCAN, SODIUM HYALURONATE, OLEYL ALCOHOL*, CETEARYL GLUCOSIDE*, HYDROGENATED OLIVE OIL STEARYL ESTERS*, PARFUM (FRAGRANCE), TOCOPHERYL ACETATE*, CARBOMER, CAPRYLYL GLYCOL, HYDROGENATED VEGETABLE OIL*, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL*, CITRIC ACID*, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL*, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE (235/001)

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Vinosource SOS Intense Moisturizing Cream”

LART