- 10%

Caudalie – Vinosource Moisturizing Sorbet

3,303 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Vinosource Moisturizing Sorbet 

Falë teknologjisë së saj lipophilike “quick-break”, kjo formulë xhel-krem shkrihet në lëkurë pas kontaktit me të, duke e lënë të qetësuar, të hidratuar dhe të forcuar.

Sorbet Vinosource rimbush rezervat e ujit të lëkurës dhe forcon lëkurën për të zvogëluar ndjeshmërinë e saj. Lëkura qetësohet dhe hidratohet menjëherë, ndërsa skuqja zvogëlohet. Për një rehati afatgjatë, përdoreni çdo ditë.

Cilësia e saj xhel -krem shkrihet në lëkurë, duke imituar një sherbet freskues dhe ftohës.

I mbushur me shënime agrumesh të lules së mandarinës, gjetheve të pemës së limonit dhe xhinxher të freskët.

 • Riaktivizon mekanizmat e hidratimit të lëkurës
 • Rimbush rezervat e ujit të lëkurës
 • Rikthen zhdërvjelltësinë dhe rehatinë

Udhëzime mbi përdorimin

Në mëngjes dhe në mbrëmje, vendoseni në fytyrë dhe qafë.

Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Lloji i lëkurës

Sensitive, E thatë

Aqua, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Water*, Dicaprylyl Ether*, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Extract*, Hexyldecanol, Hexyldecyl Laurate,*, Behenyl Alcohol*, Glyceryl Stearate, Acrylates C 10/30 Alkyl Acrylates Crosspolymer, Erythritol, Parfum (Fragrance), Tocopherol*, Lecithin*, Carpylyl Glycol, Mannitol*, Sodium Benzoate, Xanthan Gum, Palmitoyl Grape Seed Extract*, Vitis Vinifera (Grape) Juice*, Glycine Soja (Soybean) Sterols*, Butylene Glycol, Sodium Hydroxide, Sodium Citrate, Citric Acid, Chamomilla Recutita (Matriarca) Flower Extract*, Sodium Carboxylmethyl Betaglucan, Sodium Phytate*, Potassium Sorbate, Biosaccharide Gum-1, Sodium Hyaluronate, Homarine HCL, Glyceryl Caprylate*, Acetyl Tatrapeptide-15.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Vinosource Moisturizing Sorbet”

LART