- 10%

Caudalie – Vinosource Moisturizing Mattifying Fluid

3,303 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Vinosource Moisturizing Mattifying Fluid

Një aleat i përditshëm për lëkurat mikse, Fluidi matifikues Vinosource riaktivizon mekanizmat e hidratimit të lëkurës ndërsa matifikon dhe thith menjëherë sebumin e tepërt. I pasuruar me Ujë Organik të Rrushit, ky fluid i lehtë ndihmon në ruajtjen e niveleve optimale të hidratimit në lëkurë, ndërkohë që i siguron lëkurës një fund mat.

Tekstura e lehtë absorbohet shpejt dhe ka një efekt blotting, qënë një bazë e përsosur për make-up.

I mbushur me shënime agrumesh të lules së mandarinës, gjetheve të pemës së limonit, ujit të kastravecit dhe xhinxherit të freskët.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni mëngjesin dhe mbrëmjen në fytyrë dhe qafë, pas serumit.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Lloji i lëkurës

Mikse, E yndyrshme

AQUA/WATER/EAU, BUTYLENE GLYCOL*, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE*, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT WATER*, SILICA, SQUALANE*, GLYCERIN*, TAPIOCA STARCH*, GLYCERYL STEARATE*, ISOSTEARYL ISOSTEARATE*, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT*, VITIS VINIFERA (GRAPE) JUICE*, ALCOHOL DENAT.*, CAPRYLYL GLYCOL, ENANTIA CHLORANTHA BARK EXTRACT*, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, TOCOPHEROL*, SODIUM CARBOXYMETHYL BETA-GLUCAN, MALTODEXTRIN*, PENTYLENE GLYCOL, ORTHOSIPHON STAMINEUS EXTRACT*, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PARFUM (FRAGRANCE), POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, XANTHAN GUM, OLEANOLIC ACID*, CITRIC ACID*, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM PHYTATE* (207/008) *Origine végétale – Plant origin

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Vinosource Moisturizing Mattifying Fluid”

LART