- 10%

Caudalie – Vinosource Moisture Recovery Cream

3,303 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Vinosource Moisture Recovery Cream 

E pasuruar me vaj të farës së rrushit, kremi hidratues dhe riparues Vinosource zbut, ushqen dhe riparon lëkurën e thatë për ta lënë atë të butë dhe të hidratuar. Shtresa hidrolipidike është e mbrojtur dhe bariera e lëkurës forcohet, duke rivendosur rehati në lëkurë. Menjëherë lehtëson ngushtësinë dhe ndjenjat e shqetësimit.

Tekstura e pasur dhe e butë por jo vajore e lë lëkurën komod, me një fund mat dhe jo të yndyrshëm. Aroma është e mbushur me nota të portokallit të ëmbël, lavandrit, dhe sandalwood.

 • Intensivisht ushqen lëkurën dhe i kthen komoditetin
 • Butësi afatgjatë dhe fleksibilitet

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes dhe në mbrëmje në një lëkurë të pastruar dhe të tharë, në fytyrë dhe qafë.

Indikohet: Për lëkurat e thata, rrudhat dhe vijat e holla.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

E thatë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua, Glycerin*, Ethylhexyl Palmitate*, Ethylhexyl Cocoate*, Cetearyl Alcohol*, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil*, Squalane*, Borago Officinalis Seed Oil*, Potassium Cetyl Phosphate, Cetearyl Wheat Straw Glucosides*, Caprylic/Capric Triglyceride*, Oleyl Alcohol, Cetearyl Glucoside*, Hydrogenated Stearyl Olive Esters*, Tocopheryl Acetate*, Dimethicone, Carbomer, Parfum (Fragrance), Caprylyl Glycol, Palmitoyl Grape Seed Extract*, Potassium Sorbate, Hydrogenated Vegetable Oil*, Sodium Hydroxide, Tocopherol*, Crithmum Maritmum Extract*, Sodium Carboxylmethyl Betaglucan, Acrylates C-10/30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hyaluronate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Benzyl Benzoate, Citronellol, Geraniol, Coumarin.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Vinosource Moisture Recovery Cream”

LART