- 10%

Caudalie – Vinosource Hydra Water Gel Moisturizer

3,204 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Vinosource Hydra Water Gel Moisturizer

Pasuruar me ujë rrushi organik prebiotik ™ dhe aloe vera ,ky hidratues forcon barrierën e lëkurës. Tekstura  ultra-e freskët në trajtë xhel-kremi, e formuluar pa silikone, shkrihet në lëkurë për një fund jo-vajor. Pas aplikimit, lëkura është më e butë, më e hidratuar dhe më e freskët.

 • Hidraton dhe qetëson intensivisht
 • Teksturë freskuese
 • 98% e përbërësve me origjinë natyrore
 • Jo-komedogjene, e testuar nën kontrollin dermatologjik.
 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni xhelin  hidratues në mëngjes dhe në mbrëmje, vetëm ose pas serumit, në fytyrë dhe qafë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

AQUA / WATER / EAU, GLYCERIN, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT WATER, ISOSTEARYL ISOSTEARATE, OCTYLDODECYL MYRISTATE, SQUALANE, ICROCRYSTALLINE CELLULOSE, CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERANH, VITIS VINIFERA / CAPRIC TRIGLYCERANH, VITIS VINIFERA / CAPRIC TRIGLYCERANH, VITIS VINIFERA / CAPRIC TRIGLYCERANH, GLYLOMRY GALTIS ALTIS, GLYBOLIFRY, GALLYBOLANT GLYBOLANT, CARLYBOLANT GLYBOLANT, CARLYBOLANT GLYBOLANT, CARLYBOLANT, CARLYBOLANT, CARLYBOLANT, CARLYBOLANT, CARLYLOM, CARLYBOLANT, CARLYBOLANT, CARLYLANT, CARLYBOLANT, CARLYBOLANT, CARLYBOLANT, GALLYCERAN, VICULOMRIS GULLYCERAN, GALLYCERIDE (GRAPE) JUICE, SODIUM HYALURONATE, SODIUM HYDROXIDE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, DEHYDROACETIC ACID, SODIUM PHYTATE, SODO-GLASS-CARBOXYMATE (SODO-CARBOXYMATE), SODO-GLASSO-SODIUM-SODIUM-SODIUM-SODIUM PHYTATE, SODO-CARBOXYMATE (SODO-S), SODO-BENZO-SUNFLOWER (SUNFLOWER), TOCOPHEROL, DEHYDROACETIC ACID, SODIUM PHYTATE, SODO-CARBOXYMATE, SODO-SODIUM-CARBOXYMATE (SUNFLOWER) ). (288/048)

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Vinosource Hydra Water Gel Moisturizer”

LART