- 10%

Caudalie – Vinosculpt Lift& Firmness Body Set

Original price was: 4,280 Lekë.Current price is: 3,852 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Caudalie  Body Moisture Duo Gift Set Vinosculpt

Ky set dhuratë përmban kremin për trupin Vinosculpt Lift & Firm 250g dhe një krem për riparimin e duarve dhe thonjve FALAS Thé des Vignes 75 mL.

Caudalie  Vinosculpt Lift & Firm Body Cream ( 250 ml)

I pasuruar me polifenole antioksidante të farës së rrushit dhe ekstrakt të irisit, kremi i trupit Vinosculpt vepron njëkohësisht në 4 zonat kritike të trupit (krahë, bust, stomak dhe vithe) për një lëkurë më të fortë nga muaji i parë i përdorimit.

Lëkura është e relaksuar, e tonifikuar dhe dukshëm më e fortë. Gjalpi shea organik ruan hidratimin e lëkurës, një element thelbësor për butësinë e elastinës.

Tekstura e saj e butë favorizon masazhimin dhe e lë lëkurën të butë, pa fund vajor.

Pas aplikimit, zbulohet një aromë e lehtë me nota delikate të lules së portokallit.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurë të pastër dhe të thatë dhe masazhojeni me lëvizje rrethore në krahë, bust, bark dhe vithe deri në depërtim të plotë.

Caudalie – Thé des Vignes Hand and Nail Cream ( 75 ml)

Në kujdes i mirëfilltë ushqyes dhe riparues për duar dhe tonj.

Ky krem ​​parfumos duart tuaja me nota të myshkut të bardhë, nerolit dhe xhinxherit.

Tekstura e saj e kremit është i lehtë për tu aplikuar dhe depërton në çast në lëkurë për ti lënë duart tuaja te buta dhe të hidratuara.

Udhëzime mbi përdorimin

Masazhoni në duar sipas nevojës.

Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet, Vazo

Sasia

250ml, 75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Vinosculpt Lift& Firmness Body Set”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART