- 20%

Caudalie – Vinopure Matt Effect Fluide

3,152 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Vinopure Matt Effact Fluide

Pasuruar me hidrolate organike trëndafili, polifenole fara rrushi dhe vajra esencial organik , ky fluid hidratues dhe matifikues thith sebumin e tepërt, ndihmon në zvogëlimin e papërsosmërive dhe rafinon strukturën e lëkurës. Lëkura rikthen menjëherë shkëlqimin dhe freskinë.

Tekstura e lehtë dhe freskuese i jep rehati të menjëhershme lëkurës si dhe një efekt mat.

Aromë e lehtë, 100% natyrale, falë koktejit të vajrave esencial që i jep një frymë freskie çdo aplikimi.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë, vetëm ose pas serumit. Shmangni zonën e syve.

Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

AQUA / WATER / EAU, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER *, ALCOHOL *, GLYCERIN *, DICAPRYLYL CARBONATE, COCO-CAPRYLATE / CAPRATE *, BUTYLENE GLYCOL *, SILICA, C14-22 ALCOHOLSIDE *, NIACYLACRY12 -20 ALKYL GLUCOSIDE *, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT *, TOCOPHEROL *, CYMBOPOGON CITRATUS LEAF OIL *, LAVANDULA HYBRIDA OIL *, MELISSA OFFICINALIS LEAFONI OIL *, MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT * OILARUM ROSALISARY ROSE *, FLEMARY ROSE OIL) ) LEAF OIL *, CITRIC ACID *, SODIUM PHYTATE *, CITRAL *, CITRONELLOL *, GERANIOL *, LINALOOL *, LIMONENE *. (183/074) * Origine végétale – Origen vegetal – Plant origin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Vinopure Matt Effect Fluide”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART