Caudalie – Vinoperfect Radiance Tinted Moisturizer (SPF 20)

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Vinoperfect Radiance Tinted Moisturizer SPF 20

Caudalie Vinoperfect Radiance Tinted Moisturizer SPF 20 është një kujdes korrigjues i fytyrës që mbulon papërsosmëritë dhe unifikon fytyrën ndërkohë që ofron një mbrojtje SPF 20.

Ky lfluid hidratues është i përbërë nga acidi hialuronik, pigmentet minerale dhe viniferina 500. Pigmentet minerale shkrihen në lëkurë për të mbuluar papërsosmëritë e lëkurës dhe ofrojnë një pamje të unifikuar në mënyrë të përkryer. Njollat ​​janë më pak të dukshme dhe më të reduktuara.

0% paraben, 0% fenoksyetanol, 0% ftalate, 0% vajra minerale, 0% natriumi laureth sulfate.Jo komedogjene.

 • Vjen në dy nuanca: light dhe medium.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes në fytyrë dhe qafë.

Shmangni konturin e syve.

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Nuanca

Light, Medium

SPF

20

Aqua (Water), Dicaprylyl Carbonate*, Ethylhexyl Methoxycinnamate (Octinoxate), Isononyl Isononanoate, Buytlene Glycol*, Dimethicone, Methyl Methacrylate Crospsolymer, Isoamyl Laurate*, Cetearyl Alcohol, Bentonite*, Sodium Stearoyl Glutamate*, Fragrance, Stearic Acid*, Palmitic Acid*, Bisabolol, Benzyl Alcohol, Palmitoyl Grapevine Shoot Extract*, Caprylyl Glycol, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Tocopherol*, Ethylhexylglycerin, Acacia Senegal Gum*, Xanthan Gum, Sodium Glycerophosphate*, Citric Acid*, Hyaluronic Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Phytate*, Limonene, Geraniol, Linalool.

May contain: CI 77891, CI 77491 (Iron Oxide), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Vinoperfect Radiance Tinted Moisturizer (SPF 20)”

LART