- 10%

Caudalie – Vinoperfect Radiance Moisturiser Broad Spectrum (SPF 20)

3,681 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Vinoperfect Radiance Moisturiser Broad Spectrum SPF20

Vinoperfect Radiance Moisturizer Broad Spectrum SPF20 hidraton lëkurën, duke e lënë atë plot shkëlqim. Fluidi i lehtë ngushton poret, zvogëlon sebumin e tepërt dhe papërsosmëritë, korrigjon njollat ​​e errëta dhe rikthen shkëlqimin.

Tekstura e saj ultra-e lehtë, jo vajore është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.

Aroma e freskët dhe delikate kombinon notat e bergamotit, portokallit të ëmbël, mandarinës dhe mentes.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes pas serumit, në fytyrë dhe qafë.
Shmangni zonën e konturit të syve.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SPF

20

AQUA/WATER/EAU, OCTOCRYLENE, HEPTYL UNDECYLENATE*, DIMETHICONE, ETHYLHEXYL SALICYLATE (OCTISALATE), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE (OCTINOXATE), ISOAMYL LAURATE*, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (AVOBENZONE), METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, SQUALANE*, GLYCERYL STEARATE CITRATE*, GLYCERIN*, SILICA, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), BUTYLENE GLYCOL*, POLYGLYCERYL-3 STEARATE*, PARFUM (FRAGRANCE), CI 77019 (MICA), TOCOPHERYL ACETATE*, BISABOLOL*, SODIUM POLYACRYLATE, HYDROGENATED LECITHIN*, BENZYL ALCOHOL, PALMITOYL GRAPEVINE SHOOT EXTRACT*, CAPRYLYL GLYCOL, CASSIA ANGUSTIFOLIA SEED POLYSACCHARIDE*, ALUMINA, ENANTIA CHLORANTHA BARK EXTRACT*, DEHYDROACETIC ACID, RHUS SEMIALATA EXTRACT*, SODIUM PHYTATE*, HYALURONIC ACID, PAPAIN*, CARBOMER, 1,2-HEXANEDIOL, BHT, ALGIN, TOCOPHEROL*, OLEANOLIC ACID*, LIMONENE, GERANIOL, LINALOOL (120/185)

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Vinoperfect Radiance Moisturiser Broad Spectrum (SPF 20)”

LART