- 10%

Caudalie – Vinoperfect Dark Spot Correcting Hand Cream

1,620 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Vinoperfect Dark Spot Correcting Hand Cream

Kremi i duarve për pastrimin e njollave të errëta Caudalie Vinoperfect është një kujdes i plotë për duart që bashkon fuqinë e Viniferin dhe white peony për të ndriçuar për të korrigjuar njollat. Depërton me shpejtësi pa lënë fund të yndyrshëm dhe ngjitës.

Testuar nën kontrollin dermatologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni në mëngjes dhe mbrëmje në duar.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Cetearyl Alcohol*, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil*, Glyceryl Stearate*, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter Extract*, Fragrance, Bisabolol*, Sodium Cetearyl Sulfate, Coco-Caprylate/Caprate*, Palmitoyl Grapevine Shoot Extract*, Persea Gratissima (Avocado) Oil*, Tocopheryl Acetate*, Caprylyl Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl, Acrylate Crosspolymer, Potassium Sorbate, Tocopherol*, Helianthus Annuus Sunflower Seed Oil*, Phytosterols*, Sodium Hydroxide, Carbomer, Olea Europea (Olive) Fruit Oil*, Paeonia Lactiflora Root Extract*, Sodium Carboxymethyl Beta-Glucan, Sorbitan Oleate*, Ascorbyl Palmitate, Limonene (228/008).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Vinoperfect Dark Spot Correcting Hand Cream”

LART